5 star review  Irena szczera do bolu,otwarta dziewczyna :) jestem zadowolona z twoich uslug, korzystalam pierwszy raz ale napewno jeszcze wroce do twojego salonu. Twarz i samopoczucie nic dodac nic ujac :) aaa i wiesz.. poki co nic nie boli :D Dzieki!

  thumb Joanna Sabina
  8/31/2018

  Przyjechałam do Irenki z silnym bólem krzyża po przeciążeniu. Ból był tak silny, że nie mogłam się wyprostować. Pierwszy raz korzystałam z tego typu zabiegu więc sceptycznie podeszłam do tego ale jakie było moje zdziwienie kiedy po niespełna godzinnym zabiegu wstałam z łóżka i nie czułam zupełnie nic! Ból zniknął! To nie do wiary. Co najważniejsze ból nie wrócił już. Bardzo polecam wszystkim niedowiarkom :) a Tobie Irenka gratuluję - masz tę moc :)

  thumb Izabela Kiszka
  8/22/2018

  Tak, pełen profesjonalizm i dbanie o klienta!

  thumb Dorota Herdzik
  8/15/2018

  5 star review  Irena jest wyśmielitą kosmetyczką i magnetyzerką. Byłam u Ireny na parę seansów masażu tybetańskiego. To mi dużo pomogło nie tylko na moją dolegliwość, ale też ogólnie. To dodało mi też dużo pozytywnej energii. Polecam.

  thumb Wona Ska
  1/14/2018

  5 star review  Irenko jesteś fantastyczna.To co dla mnie robisz co wtorek jest rewelacyjne. Czuję się dużo lepiej. Twoje ręce leczą, NAPRAWDĘ. Masz dar, z którego powinni skorzystać osoby takie jak ja. Mój brzuch, kręgosłup jest w dużo lepszym stanie, nie mówiąc już o bólu głowy,który znika po każdym zabiegu. Polecam Twoją fachowość i dar wszystkim, którzy cierpią na wszelkie schorzenia. Przekonają się tak jak ja, że można żyć bez bólu. Bardzo ważne, Twoje indywidualne podejście do każdej osoby, na jej problemy, przynosi dodatkowo ulgę, spokój i ukojenie.Dziękuję Bardzo. Polecam Twoją osobę wszystkim naprawdę potrzebującym.

  thumb Ada Binkowska
  12/04/2017

  5 star review  Polecam w 100%

  thumb Anna Konior
  12/03/2017

  5 star review  Z usług Ireny korzystam od dłuzszego czasu. Za kazdym razem po wyjściu ból lub dolegliwości w danym miejscu na ciele ustawały. Irena robiła mi masaz tybetański, po którym czułam się jak nowo narodzona, rześka, lekka, pozbawiona trosk i złej aury, zabieg energetyczny na brzuch, jajniki i kolana. Miałam problem z kolanem, a na moich studiach ruch jest bardzo istotny, dlatego byłam przerazona gdy tak bardzo mi doskwierało. Irena po jednym zabiegu (!) wyleczyła mi je i cieszę się teraz pełną sprawnością. Miałam również problem z torbielami na prawym jajniku, na które wciąz brałam leki, odwiedzałam ginekologa co chwila, cierpiałam ból i czułam dyskomfort z powodu ich obecności(brzuch w tym miejscu był twardy). Zabiegi Ireny uleczyły mnie z tego tak, ze nie biorę zadnych leków, nie muszę chodzić do ginekologa a torbiele się nie pojawiają. Równiez od dłuzszego czasu (około dwóch lat) doskwierały mi infekcje bakteryjne, które Irena "wyciągnęła" za jednym razem (!). Jestem pod wrazeniem jej umiejętności i daru do tak niekonwencjonalnej acz skutecznej metody leczenia. Polecam wszystkim Irenę, ponieważ jest wspaniałą, mądrą, pełną empatii i ciepła kobietą, która potrafi wiele doradzić nie tylko na płaszczyźnie zdrowotnej. Irena jest na ten moment moim lekarzem NUMER 1. Nie biorę żadnych lekarstw ani suplementów, a cieszę się pełnym zdrowiem i jestem wolna od wszelakich dolegliwości jak nigdy dotąd.

  thumb Lidia Lilianna Banach
  12/03/2017

  5 star review  Super zabiegi, Rewelacyjne masaże. Irena czyni "cuda". Polecam :-)

  thumb Agnieszka Wnuk
  11/29/2017

  5 star review  Korzystam z usług Ireny już od pewnego czasu. Miałam przyjemność uczestniczyć w różnych zabiegach z jej oferty, dlatego uważam, że moja ocena jest obiektywna. Irena jest osobą bardzo sumienną i przede wszystkim dokładną. W każdy zabieg przelewa całą swoją uwagę i starania. Jej celem jest jak największa satysfakcja klienta dlatego obawy odnosnie "strzelenia gafy" podczas zabiegu jest niemożliwa. Jako prosty przykład mogę przytoczyć mój ból kolana, który dokuczał mi od pewnego czasu. Zaraz po zabiegu z Ireną ból zniknął i nie pojawił się ponownie. Ja zadowolona, Irena usatysfakcjonowana, a kolano ma sie dobrze. Jeszcze raz POLECAM!

  thumb Weronika Binkowska
  11/17/2017