Mam na imię Irena i witam Cię serdecznie w moim miejscu „Ukojenia Ciała i Duszy”

Moja przygoda z kosmetyką zaczęła się ponad 20 lat temu kiedy to rozpoczęłam naukę w Policealnym Studium Kosmetycznym „Anieli Goc” w Poznaniu.
Po dwóch latach nauki i praktyki zdobyłam dyplom Technika Usług Kosmetycznych z wynikiem „Bardzo dobrym”

Lata pracy oraz liczne kursy i szkolenia rozwinęły i poszerzyły moją wiedzę z zakresu kosmetologii, masaży, naturalnych terapii oraz energoterapii. Pozwoliły mi również na stworzenie wyjątkowego miejsca – oazę relaksu i spokoju o jakim zawsze marzyłam.
Każdego dnia staram się pomagać swoim klientom dbać o ich zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Masaże oraz zabiegi na twarz i ciało które wykonuję nie tylko pielęgnują, ale również wzmacniają, regenerują, oczyszczają, uwalniają od stresu i dodają pozytywnej energii.

Pracuję na naturalnych kosmetykach i naturalnych olejach.

Od wielu lat w swojej pracy jak i w życiu prywatnym wykorzystuję Naturalne Terapie oraz Energioterapie nieustannie poszerzając swoją wiedzę w tym obszarze.

Na co dzień staram się odżywiać zdrowo, unikam mięsa, dbam o środowisko i aktywnie uprawiam sporty.

Wolny czas spędzam z moimi cudownymi acz absorbującymi córkami!!
Nie oglądam telewizji dlatego uwielbiam czytać książki I pogłębiać swoją wiedzę.
Staram się czerpać przyjemność z życia każdego z tego co mi oferuje i cieszyć się z tego co mam.

Wychodzę z założenia że Ciało Umysł i Dusza tworzą jedną całość więc jeśli szukasz miejsca w którym podchodzi się indywidualnie i z całą uwagą do każdej osoby właśnie tego u mnie doświadczysz !!!

Irena Kwiatosława Starzecka
właściciel